kamery IP
Kamera HDW2849TM-S-IL-0280B
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: RJ-45
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
404,21 zł / szt
497,18 zł brutto
Przetwornik obrazu CMOS 8 MP 1/2,7", niska luminancja i obraz o wysokiej rozdzielczości.
| Waga | 679 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 135 x 115 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dahua |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Minimalne oświetlenie | 0.008 |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Wymiary | 99.1 × 121.9 x 121.9 mm |
| Waga | 0.48 |
| Matryca | 1/2.7" CMOS |
| Obiektyw | Ogniskowa obiektywu: 2.8mm |
| Zasilanie | 12 VDC/PoE (802.3af) |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |