kamery IP
Kamera DS-2DE4A425IWG-E
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
Warunki pracy: -30°C do 65°C (-22°F do 149°F) Wilgotność 90% lub mniejsza (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 345,12 zł / szt
1 654,50 zł brutto
4 MP 25X zasilana przez DarkFighter IR Acusense sieciowa kamera szybkoobrotowa
- Wysokiej jakości obrazowanie o rozdzielczości 4 MP, do 30 kl./s
- Doskonała wydajność przy słabym oświetleniu dzięki technologii Power-by-DarkFighter
- Wyraźne obrazowanie w przypadku silnego światła tylnego dzięki technologii WDR 120 dB
- Funkcja panoramowania i nachylania umożliwia kamerze monitorowanie obszarów.
- Zoom optyczny 25 × pozwala na bliższe oglądanie obiektów w rozległych obszarach
- Zasięg podczerwieni do 50 m zapewnia bezpieczeństwo w nocy
- Odporność na wodę i pył (IP66)
- Klasyfikacja celów ludzi i pojazdów w oparciu o głębokie uczenie.
| Waga | 3285 kg |
|---|---|
| Wymiary | 213 x 220 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe | Warunki pracy: -30°C do 65°C (-22°F do 149°F) Wilgotność 90% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Złącza | RJ-45 |
| Protokoły sieciowe | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour, WebSocket, WebSockets |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Minimalne oświetlenie | 0 |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kompresja wideo | H.265+ |
| Kąt widzenia przekątna | 60 |
| Zasięg trybu nocnego | 50 |
| Kompresja audio | MP2L2 |
| Kąt widzenia poziomy | 53 |
| Kąt widzenia pionowy | 30 |
| Wymiary | 169 × 161 mm |
| Waga | 2.45 |
| Matryca | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |