kamery IP
Kamera DS-2CD2T86G2H-4I(4mm)(eF)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania:-30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Warunki uruchamiania i pracy:-30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
728,35 zł / szt
895,87 zł brutto
4 MP Aktywna Kamera Sieciowa Z Obiektywem Zmiennoogniskowym
- Wysokiej jakości obrazy o rozdzielczości 8 MP
- Doskonała wydajność w warunkach słabego oświetlenia dzięki technologii DarkFighter
- Wyraźne zdjęcia w silnym oświetleniu tła dzięki technologii WDR o 120 dB
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Skupienie na klasyfikacji ludzi i pojazdów opartej na głębokim uczeniu
- Odporność na wodę i kurz (IP67)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Minimalne oświetlenie | 0 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kompresja wideo | MJPEG |
| Kąt widzenia przekątna | 128 |
| Kąt widzenia poziomy | 105 |
| Kąt widzenia pionowy | 54 |
| Wymiary | 286.7 × 93.3 × 91.2 mm |
| Waga | 1180 |
| Matryca | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 1683 kg |
|---|---|
| Wymiary | 158 x 385 x 155 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |