kamery IP
Kamera DS-2CD2T46G2-2I 4mm
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
Warunki przechowywania: -30°C do 60°C. Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
506,31 zł / szt
622,76 zł brutto
4 MP AcuSense Stacjonarna Kamera Sieciowa Bullet
- Wysokiej jakości obraz o rozdzielczości 4 MP
- Doskonała wydajność w warunkach słabego oświetlenia dzięki technologii DarkFighter
- Wyraźny obraz przy silnym podświetleniu dzięki technologii True WDR 120 dB
- Efektywna kompresja w technologii H.265+
- Skupienie na klasyfikacji celów (ludzi i pojazdów) opartej na głębokim uczeniu
- Odporność na wodę i kurz (IP67)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe | Warunki przechowywania: -30°C do 60°C. Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji) |
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie HTTPS, filtrowanie adresów IP, Dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie podstawowe i skrótowe dla HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2, WSSE i uwierzytelnianie szyfrowane dla otwartego sieciowego interfejsu w |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Minimalne oświetlenie | 0.003 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Standardy | 802.1x |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kompresja wideo | H.264+ |
| Kąt widzenia przekątna | 98 |
| Kąt widzenia poziomy | 83 |
| Kąt widzenia pionowy | 45 |
| Wymiary | 105 x 105 x 289.5 mm |
| Waga | 1075 |
| Matryca | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw | 4 mm |
| Zasilanie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 1465 kg |
|---|---|
| Wymiary | 390 x 160 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |