kamery IP
Kamera DS-2CD2T43G2-4I(2.8mm) 4MPX
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: Brak
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
467,00 zł / szt
574,41 zł brutto
Hikvision 4 MP IR Fixed Bullet Network Camera DS-2CD2T46G1-4I - sieciowa kamera nadzorująca
| Waga | 1463 kg |
|---|---|
| Wymiary | 162 x 390 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | Brak |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Standardy | 802.3af |
| Minimalne oświetlenie | 0.012 |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Minimalna czułość | 0 |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kąt widzenia poziomy | 103 |
| Kąt widzenia pionowy | 55 |
| Wymiary | 386x156x155 |
| Waga | 1070 |
| Pozostałe parametry | Parametry środowiska (podczas pracy) -30 °C - 60 °C; 0 - 95% (non-condensing) wilgotność względna |
| Matryca | CMOS - 1/2.7" - 4 MP |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie | Zasilacz
|
| Funkcje specjalne | Regulacja ostrości, balans bieli, funkcja alarmu, skanowanie progresywne, regulacja nasycenia, regulacja jasności, regulacja kontrastu, Wide Dynamic Range (WDR), infrared cut filter, Highlight Compensation (HLC), Scene Change Detection, tamper-detectio |
| Tryb nocny | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |