kamery IP
Kamera DS-2CD2H86G2-IZS(2.8-12mm)(C)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: -30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Warunki uruchamiania i pracy: -30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 061,92 zł / szt
1 306,16 zł brutto
Kamera sieciowa z obrotową głowicą 4MP
- Wysokiej jakości obrazowanie o rozdzielczości 8 MP
- Silnikowy obiektyw zmiennoogniskowy umożliwiający łatwą instalację i monitorowanie
- Doskonale działanie w warunkach słabego oświetlenia dzięki technologii zasilanej przez DarkFighter
- Efektywna technologia kompresji H.265+
- Wyraźne obrazy w silnym świetle wstecznym dzięki technologii 120 dB true WDR
- Skupienie na klasyfikacji celów ludzkich i pojazdów na podstawie uczenia głębokiego
- Dostępny interfejs audio i alarmowy
- Wodoodporny i odporny na kurz (IP66) oraz odporny na wandalizm (IK10)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Minimalne oświetlenie | 0 |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kompresja wideo | MJPEG |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK10 |
| Kompresja audio | PCM |
| Kąt widzenia przekątna | 127 |
| Kąt widzenia poziomy | 108 |
| Kąt widzenia pionowy | 58 |
| Wymiary | 135.8 × 145.5 mm |
| Waga | 1160 |
| Matryca | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 1425 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 170 x 205 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |