kamery przewodowe
Kamera DS-2CD2H66G2-IZS(2.8-12mm)(C)
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: -30 °C do 60 °C
- Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Warunki rozruchu i pracy: -30 °C do 60 °C
- Złącza: RJ-45
- Protokoły sieciowe:
TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
855,25 zł / szt
1 051,96 zł brutto
6 MP AcuSense kamera sieciowa z obrotową i zmotoryzowaną głowicą
- Wysokiej jakości obrazowanie o rozdzielczości 6 MP
- Obiektyw z napędem silnikowym dla łatwej instalacji i monitorowania
- Doskonała wydajność przy słabym oświetleniu dzięki technologii Powered-by-DarkFighter
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Wyraźny obraz przy silnym świetle tylnym dzięki technologii 120 dB true WDR
- Skupienie na klasyfikacji celów ludzkich i pojazdów w oparciu o głębokie uczenie
- Dostępny interfejs audio i alarmowy
- Odporność na wodę i kurz (IP66) oraz wandalizm (IK10)
| Waga | 1409 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 170 x 205 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Standardy | 802.3af |
| Minimalna czułość | 0 |
| Typ kamery | Endoskopowa |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK10 |
| Kompresja audio | MP2L2 |
| Wymiary | 135.8 (średnica) × 145.5 mm |
| Waga | 1.04 |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie | Zasilanie:
Pobór mocy i prąd:
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 3200 x 1800 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |