kamery IP
Kamera DS-2CD2743G2-LIZS2U(2.8-12mm)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania:-30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Warunki uruchamiania i pracy:-30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
773,47 zł / szt
951,37 zł brutto
Kamera Sieciowa Kopułkowa 4 MP
- Wysokiej jakości obrazy o rozdzielczości 4 MP
- Acusense: Skupienie na klasyfikacji ludzi i pojazdów na podstawie głębokiego uczenia
- Smart Hybrid Light: Integruje światła IR i białe, 3 tryby oświetlenia dodatkowego
- Wbudowany układ podwójnego mikrofonu dla wysokiej jakości dźwięku w czasie rzeczywistym
- Wyraźne obrazy przy silnym świetle w tle dzięki technologii prawdziwego WDR 120 dB
- Efektywna technologia kompresji H.265+
- Zmotoryzowany obiektyw zmiennoogniskowy dla łatwej instalacji i monitorowania
- Wodoodporna i pyłoszczelna (IP67) oraz odporna na wandalizm (IK10)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Minimalne oświetlenie | 0 |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kompresja wideo | H.264+ |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK10 |
| Kąt widzenia przekątna | 122 |
| Kompresja audio | AAC-LC |
| Kąt widzenia poziomy | 102 |
| Kąt widzenia pionowy | 54 |
| Wymiary | 121.5 × 97.6 mm |
| Waga | 620 |
| Matryca | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 150 x 140 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |