kamery IP
Kamera DS-2CD2663G2-LIZS2U(2.8-12mm)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: -30 °C do 60 °C. Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji)
- Warunki pracy i uruchamiania: -30 °C do 60 °C. Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
796,43 zł / szt
979,61 zł brutto
DS-2CD2663G2-LIZS2U
6 MP Acusense Smart Hybrid Light Zmiennoogniskowa kamera sieciowa typu bullet z napędem silnikowym
- Wysokiej jakości obrazowanie z rozdzielczością 6 MP
- Acusense: Klasyfikacja alarmów wywołanych przez ludzi i pojazdy w oparciu o technologią głębokiego uczenia się
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: Zintegrowane światła podczerwone i białe, 4 dodatkowe tryby oświetlenia
- Wbudowany podwójny mikrofon zapewniający wysoką jakość dźwięku w czasie rzeczywistym
- Wyraźne obrazowanie w przypadku silnego światła tylnego dzięki technologii true WDR 120 dB
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Zmotoryzowany obiektyw zmiennoogniskowy ułatwiający instalację i monitorowanie
- Odporność na wodę i pył (IP67) i wandaloodporność (IK10)
| Waga | 2125 kg |
|---|---|
| Wymiary | 190 x 385 x 178 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie HTTPS, filtr adresów IP, dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie podstawowe i skrócone dla HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2/1.3, WSSE i uwierzytelnianie skrócone dla Open Network Video Interface. |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Standardy | 802.1x |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kompresja wideo | MJPEG |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Kąt widzenia przekątna | 122 |
| Kompresja audio | MP2L2 |
| Kąt widzenia poziomy | 53 |
| Kąt widzenia pionowy | 102 |
| Wymiary | 298 × 97.9 × 95.7 mm |
| Waga | 1531 |
| Certyfikaty | EMC
|
| Matryca | 1/2.4" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie |
|
| Tryb nocny | Brak danych |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 3200 x 1800 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |