kamery bezprzewodowe
Kamera DS-2CD2443G0-I
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -10°C do +40°C
- Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Złącza: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
355,00 zł / szt
436,65 zł brutto
| Waga | 345 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 100 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | Brak |
| Bezpieczeństwo | WPA, WPA2 |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, WebSocket, WebSockets |
| Standardy | 802.11a |
| Liczba klatek na sekundę | 0 |
| Minimalne oświetlenie | 0 |
| Minimalna czułość | 0 |
| Typ kamery | Endoskopowa |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK00 |
| Kąt widzenia poziomy | 0 |
| Kąt widzenia pionowy | 0 |
| Wymiary | 102.8 x 65.2 x 32.6 mm |
| Waga | 0 |
| Matryca | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw | 2.8/4 mm |
| Zasilanie | 12 VDC 25%, PoE (802.3af, class 3) |
| Pamięć wewnętrzna | 0 |
| Tryb nocny | Brak danych |
| Detekcja ruchu | Brak danych |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Rozdzielczość | 160 x 120 |
| Klasa szczelności | Brak |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |