kamery IP
Kamera DS-2CD2423G2-IW(2.8mm)(W)
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Złącza: RJ-45
- Protokoły sieciowe:
TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, QoS, 802.1X, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
324,30 zł / szt
398,89 zł brutto
- Wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 2 MP
- Wyraźny obraz przy silnym podświetleniu dzięki technologii szerokiego zakresu dynamiki (WDR) 120 dB
- Efektywna kompresja H.265+, zmniejszająca zużycie pasma i miejsca na dysku
- Zaawansowane rozpoznawanie ludzi i pojazdów oparte na technologii głębokiego uczenia (deep learning)
- Dwukierunkowe audio możliwość prowadzenia rozmowy i monitorowania w czasie rzeczywistym
- Wykrywanie ludzi za pomocą czujnika PIR (pasywna podczerwień), reagującego na temperaturę ciała
| Waga | 341 kg |
|---|---|
| Wymiary | 128 x 150 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, QoS, 802.1X, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 |
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Kąt widzenia przekątna | 129 |
| Kompresja audio | AAC-LC |
| Kąt widzenia poziomy | 108 |
| Kąt widzenia pionowy | 57 |
| Wymiary | 102.9 × 65.2 × 32.6 mm |
| Waga | 120 |
| Matryca | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |