kamery IP
Kamera DS-2CD2383G2-IU(2.8mm) Czarna
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: RJ-45
- Bezpieczeństwo:
- Ochrona hasłem
- Skomplikowane hasło
- Szyfrowanie HTTPS
- Filtr adresów IP
- Dziennik audytu bezpieczeństwa
- Uwierzytelnianie podstawowe i skrótowe dla HTTP/HTTPS
- TLS 1.1/1.2
- WSSE
- Uwi
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
575,82 zł / szt
708,26 zł brutto
Dzięki algorytmom głębokiego uczenia się technologia Hikvision AcuSense umożliwia klasyfikację celów w postaci ludzi i pojazdów na urządzeniach front-end i back-end. System koncentruje się na celach w ludziach i pojazdach, znacznie poprawiając skuteczność i skuteczność alarmów.
- Wysoka jakość obrazu w rozdzielczości 8 MP
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Wyraźny obraz nawet przy silnym świetle tylnym dzięki współczynnikowi technologii DR 120 dB
- Koncentruje się na klasyfikacji ludzi i pojazdów na podstawie głębokiej nauki
- Wbudowany mikrofon zapewniający bezpieczeństwo dźwięku w czasie rzeczywistym
- Odporny na wodę i kurz (IP67)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP,IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket,WebSockets |
| Standardy | 802.3af |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Kąt widzenia poziomy | 107 |
| Kąt widzenia pionowy | 57 |
| Wymiary | 127.3 × 95.9 mm |
| Waga | 600 |
| Matryca | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Zasilanie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 864 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 x 155 x 145 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |