kamery IP
Kamera DS-2CD2166G2H-ISU(2.8mm)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: od -30°C do 60°C, wilgotność do 95% (bez kondensacji)
- Warunki uruchomienia i pracy: od -30°C do 60°C, wilgotność do 95% (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
487,45 zł / szt
599,56 zł brutto
- 6 MP Kamera Sieciowa typu Fixed Dome z Technologią Darkfighter
- Wysokiej jakości obraz o rozdzielczości 6 MP
- Doskonała wydajność przy słabym oświetleniu dzięki technologii DarkFighter
- Wyraźny obraz przy silnym podświetleniu dzięki technologii true WDR 120 dB
- Wydajna kompresja wideo w technologii H.265+
- Detekcja ludzi i pojazdów oparta na technologii głębokiego uczenia
- -U: Wbudowany mikrofon do monitoringu audio w czasie rzeczywistym
- Odporność na wodę i kurz (IP67) oraz odporność na akty wandalizmu (IK10)
| Waga | 808 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 150 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, złożone hasło, szyfrowanie HTTPS, uwierzytelnianie 802.1X (EAP-TLS, EAP-LEAP, EAP-MD5), znak wodny, filtr adresów IP, podstawowe i rozszerzone uwierzytelnianie dla HTTP/HTTPS, WSSE oraz rozszerzone uwierzytelnianie dla otwartego interfe |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Standardy | IPv4 |
| Minimalne oświetlenie | 0.001 |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kompresja wideo | H.264+ |
| Kąt widzenia przekątna | 143 |
| Kompresja audio | MP3 |
| Kąt widzenia poziomy | 114 |
| Kąt widzenia pionowy | 60 |
| Wymiary | 121.5 x 121.5 x 97.6 mm |
| Waga | 525 |
| Certyfikaty |
|
| Matryca | 1/2.4" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie | 12 VDC +/- 25%, 0.65 A, max. 7.8 W |
| Tryb nocny | Nie |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 3200 x 1800 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |