kamery IP
Kamera DS-2CD2143G2-LI(2.8mm)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: -30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji).
- Warunki uruchamiania i pracy: -30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji).
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
378,28 zł / szt
465,28 zł brutto
Kamera sieciowa z kopułą stałą 4 MP Acusense Smart Hybrid Light
- Wysokiej jakości obrazowanie w rozdzielczości 4 MP
- Acusense: Skupienie na klasyfikacji ludzi i pojazdów na podstawie głębokiego uczenia
- Smart Hybrid Light: Integruje światła IR i białe, 4 tryby dodatkowego oświetlenia
- -2U: Wbudowany podwójny mikrofon z matrycą dla wysokiej jakości dźwięku w czasie rzeczywistym
- Wyraźne obrazowanie w warunkach silnego podświetlenia dzięki technologii prawdziwego WDR 120 dB
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Odporność na wodę i kurz (IP67) oraz odporność na wandalizm (IK10)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Minimalne oświetlenie | 0 |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK10 |
| Kąt widzenia przekątna | 122 |
| Kompresja audio | MP3 |
| Kąt widzenia poziomy | 104 |
| Kąt widzenia pionowy | 57 |
| Wymiary | 121.5 × 97.6 mm |
| Waga | 600 |
| Matryca | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Rozdzielczość | 2688 x 1512 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 755 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 150 x 140 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |