kamery IP
Kamera DS-2CD2083G2-LI2U(2.8mm)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: od -30°C do 60°C. Wilgotność do 95% (bez kondensacji)
- Warunki uruchomienia i pracy: od -30°C do 60°C (od -22°F do 140°F). Wilgotność do 95% (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
522,09 zł / szt
642,17 zł brutto
- 8 MP Kamera Sieciowa typu Fixed Bullet z Technologią AcuSense i Smart Hybrid Light
- Wysokiej jakości obraz o rozdzielczości 8 MP
- AcuSense: detekcja ludzi i pojazdów oparta na technologii głębokiego uczenia
- Smart Hybrid Light: integracja światła podczerwonego (IR) i białego; 4 tryby doświetlania
- -2U: wbudowany podwójny mikrofon do wysokiej jakości monitoringu audio w czasie rzeczywistym
- Wyraźny obraz przy silnym podświetleniu dzięki technologii true WDR 120 dB
- Wydajna kompresja wideo w technologii H.265+
- Odporność na wodę i kurz (IP67)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, złożone hasło, szyfrowanie HTTPS, filtr adresów IP, dziennik audytu bezpieczeństwa, podstawowe i rozszerzone uwierzytelnianie dla HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2/1.3, WSSE oraz rozszerzone uwierzytelnianie dla otwartego interfejsu wideo sieciow |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Standardy | 802.3af |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kompresja wideo | H.265+ |
| Kompresja audio | G.711a |
| Kąt widzenia przekątna | 127 |
| Kąt widzenia poziomy | 108 |
| Kąt widzenia pionowy | 59 |
| Wymiary | 74.4 x 74.4 x 176.3 mm |
| Waga | 515 |
| Certyfikaty |
|
| Matryca | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie | 12 VDC +/- 25%, 0.5 A, max. 6 W |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 719 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 235 x 118 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |