kamery IP
Kamera DS-2CD1341G2-LIU
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: -30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Warunki uruchamiania i pracy: -30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
195,10 zł / szt
239,97 zł brutto
4 MP Inteligentna Hybrydowa Stałokątowa Kamera Sieciowa
- Wysokiej jakości obrazowanie o rozdzielczości 4 MP
- Wsparcie dla detekcji ludzi i pojazdów
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Wbudowany mikrofon dla zabezpieczeń audio w czasie rzeczywistym
- Efektywna technologia kompresji H.265+
- Wsparcie dla przechowywania danych do 512 GB (gniazdo na kartę SD) (Opcjonalnie)
- Odporność na wodę i kurz (IP67)
| Waga | 537 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 150 x 143 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Minimalne oświetlenie | 0 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kompresja audio | G.711u |
| Kompresja wideo | H.264+ |
| Kąt widzenia przekątna | 114 |
| Kąt widzenia poziomy | 98 |
| Kąt widzenia pionowy | 54 |
| Wymiary | 110 × 89.2 mm |
| Waga | 340 |
| Matryca | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |