kamery IP
Kamera DS-2CD1043G2-I
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
Temperatura pracy: -30°C do +60°C
- Liczba klatek na sekundę: 20
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
250,00 zł / szt
307,50 zł brutto
Kamera IP Hikvision DS-2CD1043G2-I typu Bullet, rozdzielczość 4MP
| Waga | 419 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 215 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: -30°C do +60°C |
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Standardy | 802.3af |
| Minimalna czułość | 0.01 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Kąt widzenia poziomy | 99 |
| Kąt widzenia pionowy | 55 |
| Wymiary | 170.8 × 66 × 69.1 mm |
| Waga | 270 |
| Pozostałe parametry |
|
| Matryca | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Zasilanie | 12 VDC/PoE (802.3af; klasa 3) |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |