kamery IP
Kamera DS-2CD1041G2-LIU(2.8mm) 4MPX
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Złącza: RJ-45
- Protokoły sieciowe:
TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTCP, RTSP, NTP, IGMP, IPv4, IPv6, UDP, QoS, SNMP, DDNS
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
210,96 zł / szt
259,48 zł brutto
DS-2CD1041G2-LIU(E) 4MP inteligentna hybrydowa lekka kamera sieciowa typu bullet
- Wysokiej jakości obrazowanie o rozdzielczości 4 MP
- Obsługa wykrywania ludzi
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Inteligentne światło hybrydowe: zaawansowana technologia z dużym zasięgiem
- Wbudowany mikrofon zapewniający bezpieczeństwo dźwięku w czasie rzeczywistym
- Odporność na wodę i kurz (IP67)
| Waga | 355 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 120 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTCP, RTSP, NTP, IGMP, IPv4, IPv6, UDP, QoS, SNMP, DDNS |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Standardy | 802.3af |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Minimalna czułość | 0 |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kompresja wideo | MJPEG |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Kompresja audio | G.711u |
| Kąt widzenia przekątna | 123 |
| Kąt widzenia poziomy | 104 |
| Kąt widzenia pionowy | 57 |
| Wymiary | 138.8 × 60.9 × 57.9 mm |
| Waga | 175 |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie | 12 VDC 25%, 0,42 A, maks. 5 W, wtyczka zasilająca koncentryczna 5,5 mm, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, PoE: IEEE 802.3af, klasa 0, maks. 6,5 W |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |