Kamera do wideokonferencji MeetUp
- Użytkowanie: Średnia sala
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Wymiary:
- Jednostka główna: 104 x 400 x 85 mm
- Pilot: 83 x 83 x 10 mm
- Pełna specyfikacja
Kamera do wideokonferencji MeetUp
MeetUp
Kamera konferencyjna typu wszystko w jednym o niezwykle szerokim obiektywie, przeznaczona do małych pomieszczeń.
Łatwa organizacja spotkań
- Kamera MeetUp została zaprojektowana do pracy w ciasnych salach konferencyjnych oraz innych mniejszych pomieszczeniach, oferując wiele funkcji w małej obudowie.
- Kamera MeetUp do wideokonferencji działa od razu po wyjęciu z pudełka dzięki łatwej instalacji przez podłączenie do gniazda USB komputera lub laptopa.
- Zwarte wymiary i uniwersalne opcje montażowe pomagają zaoszczędzić miejsce i zminimalizować widoczność okablowania.
Łatwe prowadzenie rozmów
Ustawienie sceny dźwiękowej w przedniej części pomieszczenia to zaledwie pierwszy krok do uzyskania efektu naturalnej rozmowy. Technologie RightSound obejmują układ mikrofonów z funkcją formowania wiązki, które rejestrują mowę, jednocześnie wyrównując głośność głosów bardziej donośnych i cichych oraz eliminując szumy.
Komputerowy wzrok
Dzięki technologii komputerowego wzroku RightSight kamera MeetUp automatycznie reguluje swoją pozycję i przybliżenie, wykrywając i kadrując wszystkich znajdujących się w pomieszczeniu.
Proste zarządzanie za pomocą serwisu do zarządzania urządzeniami Logitech Sync
Monitoruj i zarządzaj swoimi urządzeniami do sali konferencyjnej z jednej platformy z Logitech Sync. Ponadto otrzymuj wgląd w to, jak używane są Twoje sale.
Cechy:
- Niestandardowy napędzany obiektyw Logitech z 5-krotnym przybliżeniem HD i funkcją odchylenia w poziomie (+/- 25°) i w pionie (+/- 15°)
- Pole widzenia: Po przekątnej: 120°, w poziomie: 113°, w pionie: 80,7°
- Całkowite pokrycie pomieszczenia (pole widzenia + odchylenie w poziomie i w pionie): 163° w poziomie na 110° w pionie
- 3 wstępne ustawienia położenia kamery
- Automatyczne kadrowanie RightSight: Wymaga systemu Windows 10 64-bit, bądź macOS 10.14 lub nowszego
| Waga | 2443 kg |
|---|---|
| Wymiary | 175 x 135 x 470 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Logitech |
|---|---|
| Użytkowanie | Średnia sala |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Wymiary |
|
| Waga | 1.04 |
| Pozostałe parametry | Wydajność graficzna:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |