Kamera Cruiser Dual 8MP
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Wymagania środowiskowe:
- Środowisko pracy: -20°C~+50°C
- Wilgotność względna mniejsza niż 95%
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Kamera IMOU Cruiser Dual 8MP
Ta zaawansowana kamera bezprzewodowa marki IMOU to prawdziwa perełka w dziedzinie monitoringu. Dzięki rozdzielczości 2304 x 1296 oraz 2880 x 1620, obraz jest niezwykle klarowny i ostrość detali pozwala dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły. Matryce 3 i 5 Megapikseli Progressive CMOS gwarantują doskonałą jakość obrazu, niezależnie od warunków oświetleniowych.
Kamera IMOU Cruiser Dual 8MP została wyposażona w dwa obiektywy o stałej ogniskowej 3.6mm, co zapewnia szeroki kąt widzenia oraz precyzyjne ustawienie kadru. Dodatkowo, funkcje takie jak wbudowany mikrofon, głośniki oraz transmisja dwukierunkowa umożliwiają płynną komunikację na odległość.
Nie musisz martwić się o monitoring w nocy - tryb nocny w kamerze IMOU Cruiser Dual 8MP zapewnia doskonałą widoczność nawet przy braku światła. Dodatkowo, wbudowana funkcja detekcji ruchu pozwala na szybkie reagowanie na potencjalne zagrożenia.
Wymiary kamery (158.72 x 124.98 x 201.9 mm) sprawiają, że jest ona kompaktowa i łatwa w montażu w dowolnym miejscu.
Kamera IMOU Cruiser Dual 8MP to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie niezawodność, wysoką jakość obrazu oraz łatwość użytkowania. Dzięki niej poczujesz się bezpiecznie i zyskasz pełną kontrolę nad monitorowanym obszarem.
| Waga | 1080 kg |
|---|---|
| Wymiary | 165 x 205 x 235 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IMOU |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Liczba klatek na sekundę | 15 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Standardy | 802.11ax |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Typ kamery | PTZ |
| Wymiary | 158.72 x 124.98 x 201.9 mm |
| Waga | 642 |
| Pozostałe parametry | Kąt widzenia:
|
| Certyfikaty | CE |
| Matryca |
|
| Obiektyw | 3.6mm stałoogniskowy |
| Zasilanie | Zasilacz DC 12V 1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Rozdzielczość | 2880 x 1620 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |