Kamera Cruiser 2 8MP
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Wymagania środowiskowe:
Środowisko pracy: od -30°C do +50°C, wilgotność poniżej 95% RH
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Cruiser 2 4K oferuje monitoring na żywo w rozdzielczości 8MP (4K) z możliwością wyboru obiektywu 3,6 mm. Dzięki funkcjom obrotu w poziomie w zakresie 0-340° i w pionie 0-90°, kamera zapewnia pełne pokrycie każdego zakątka Twojego domu.
Obsługuje cztery tryby widzenia nocnego, zapewniając wyraźny obraz nawet w całkowitej ciemności. Dzięki klasie szczelności IP66, kamera może być stosowana na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych.
Wbudowany reflektor oraz syrena alarmowa sprawiają, że Cruiser 2 4K aktywnie odstrasza nieproszonych gości, chroniąc to, co dla Ciebie najważniejsze.
| Waga | 780 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 170 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IMOU |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Wymagania środowiskowe | Środowisko pracy: od -30°C do +50°C, wilgotność poniżej 95% RH |
| Złącza | RJ-45 |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Typ kamery | PTZ |
| Kąt widzenia przekątna | 110 |
| Zasięg trybu nocnego | 30 |
| Kąt widzenia poziomy | 92 |
| Kąt widzenia pionowy | 45 |
| Wymiary | 110.4 × 128.8 × 132.7 mm |
| Waga | 438 |
| Certyfikaty | CE |
| Matryca | 1/2.7" 8 Megapixel Progressive CMOS |
| Obiektyw | Obiektyw stałoogniskowy 3.6 mm |
| Zasilanie | DC 12V1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |