Kamera Cell Go IPC-B32P-V2
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Standardy: 802.11n
- Liczba klatek na sekundę: 15
- Pełna specyfikacja
Detekcja osób AI z 99% skutecznością
Wykrywa niebezpieczeństwo, dzięki zaawansowanej technologii przetwarzania obrazu, dokładność wykrywania ludzi może sięgać 99%.
Twórz wspomnienia z Cell Go
Unikalna funkcja vlog Cell Go pozwala ci używać kamery do nagrywania wybranych przez Ciebie momentów z życia.
Dostępne w strefie bez zasięgu Wi-Fi
Cell Go może być połączona bezpośrednio z telefonem, dzięki czemu możesz przesyłać nagrania w piwnicach bez sygnału lub w trybie vlog.
Posiada 6 trybów pracy
Cell Go może pracować w 6 różnych trybach pracy, aby dopasować się idealnie do warunków.
Imou Protect - Powiększ swoją ochronę
Imou Protect to usługa subskrypcji, która wspiera Twoje produkty Imou dzięki zaawansowanej technologii przetwarzania w chmurze i ulepsza Twoje zabezpieczenia
| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 120 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IMOU |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba klatek na sekundę | 15 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Kąt widzenia poziomy | 98 |
| Kąt widzenia pionowy | 54 |
| Wymiary | 123 × 57 × 147 mm |
| Waga | 210 |
| Obiektyw | Obiektyw stałoogniskowy: 2,8 mm |
| Zasilanie | Zasilanie DC 5V 2A / Panel słoneczny Imou |
| Pamięć wewnętrzna | 4 |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |