kamery bezprzewodowe
Kamera Bulb Cam 5MP IPC-S6DP-5M0WEB-E27
- Wymagania środowiskowe:
Środowisko pracy: -10 ~ + 45 stopni Celsjusza
- Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Standardy: 802.11b
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
126,84 zł / szt
156,01 zł brutto
Bulb Cam zapewnia transmisję na żywo w rozdzielczości 3 MP z opcją obiektywu 2,8 mm. Dzięki funkcjom obrotu 0-340° i pochylenia 0-90°, Bulb Cam 3 MP zapewnia pełne pokrycie każdego kąta Twojego domu. Metoda montażu na gwint przynosi wielką wygodę podczas instalacji.
| Waga | 385 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 100 x 195 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IMOU |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Środowisko pracy: -10 ~ + 45 stopni Celsjusza |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Złącza | microSD |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Kąt widzenia poziomy | 98 |
| Kąt widzenia pionowy | 121 |
| Wymiary | 75 x 75 x 177 mm |
| Waga | 265 |
| Matryca | 3-megapikselowy, progresywny CMOS |
| Obiektyw | Obiektyw stały 2,8 mm |
| Zasilanie | 100~240 V |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |