kamery internetowe
Kamera A4Tech HD PK-635P
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Wymiary:
75 x 135 mm
- Pozostałe parametry:
- Typ obiektywu: szklany obiektyw HD
- Format wyjściowy: MJPEG YUY2
- Kąt widzenia: 68 stopni
- Wymagania systemowe: Windows 7/8 / 8.1 / 10 lub nowszy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
49,00 zł / szt
60,27 zł brutto
Czujnik HD 720p
Zapewnia doskonałą ostrość i jakość obrazu. Nagrywa prawdziwe wideo w jakości HD z prędkością do 30 kl.
Mikrofon High-fidelity
Dla bardziej naturalnego, szczegółowego dźwięku.
Powłoka przeciwodblaskowa
Zapobiega odbiciom i generuje żywe obrazy w doskonałych kolorach.
Doskonała wydajność w warunkach słabego oświetlenia
Zapewnia najlepszą jakość obrazu w warunkach słabego oświetlenia.
Inteligentny multisampling
Zapewnia płynną transmisję obrazu bez aliasingu i bez opóźnień.
Składanie i rozkładanie, Plus-swivel Design
Łatwo układa się w kieszeni lub torbie i zabiera się go ze sobą. Ponadto, 360 stopniowa, w pełni obrotowa konstrukcja ułatwia prowadzenie rozmów i nagrywanie pod dowolnym kątem.
| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 130 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | A4 Tech |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Wymiary | 75 x 135 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | HD 720p |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |