Kamera 4MP DS-2CD2346G2-I(2.8mm)(C)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: RJ-45
- Bezpieczeństwo:
- Inteligentny algorytm zastosowany i opracowany przez firmę Hikvision pozwala znacząco obniżyć wykorzystanie przepustowości sieci. Radykalne zmniejszenie ilości danych potrzebnych do uzyskania połączenia pozwala na ograniczenie wymogów dotyczących
- Pełna specyfikacja
Kamera IP AcuSense Hikvision DS-2CD2346G2-I to profesjonalne urządzenie do monitoringu o wysokiej jakości wizji i zaawansowanych możliwościach analityki obrazu. Sprawdzi się w sytuacjach, gdy potrzebne jest precyzyjne wykrywanie zmian w analizowanym przez kamerę obszarze i przekazanie natychmiastowej informacji w postaci alarmu.
Kamery o rozdzielczości 4 MP (2688×1520, oparte na przetworniku 1/3 CMOS) są doskonałym wyborem dla osób potrzebujących całodobową ochronę swojego obiektu. Dodatkowo urządzenie posiada wbudowany slot na kartę SD/ SDHC/ SDXC o pojemności do 256 GB.
W kamerze DS-2CD2346G2-I zastosowano stałoogniskowy obiektyw 2.8 mm, o kącie widzenia 103° w poziomie. Dodatkowo urządzenie ma 3-osiową regulację położenia.
Kamera IP Hikvision DS-2CD2346G2-I jest wykorzystywana zarówno w monitoringu wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Jej obudowa w klasie szczelności IP67 jest odporna na wszelkie warunki pogodowe (odporność na kurz, wodę).
Wbudowany promiennik podczerwieni IR pozwala na uzyskanie dobrej jakości obrazu także w trudnych warunkach nocnych, bez oświetlenia.
Kamera należy do serii Hikvision Easy IP 4.0 AcuSense, która bazuje na technologii sztucznej inteligencji wykorzystującej algorytmy Deep Learning. Urządzenie potrafi klasyfikować obiekty pojazd, człowiek, inne. Dodatkowo kamery z tej serii wykorzystują technologię Video Content Analytics (analiza treści wideo). Posiadają narzędzie Smart Search (wyszukiwanie inteligentne), które można wykorzystywać w połączeniu ze zdarzeniami alarmowymi i wykrywaniem zdarzeń w oparciu o VCA, a także funkcję Smart Playback (odtwarzanie inteligentne), która pozwala obejrzeć zarejestrowany moment przekroczenia linii bądź wtargnięcia, a także twarze intruzów. Możliwości w zakresie wyzwalania alarmów i analizy zdarzeń zostały rozszerzone o wykrywanie usunięcia przedmiotu oraz pozostawienia bagażu bez opieki.
- Przetwornik: 1/3'', Progressive Scan CMOS 4 MP
- Rozdzielczość: 2688×1520
- Interfejs: Ethernet 10/100 Mbps
- Kompresja: H.265+, H.265, H,264+, H.264, MJPEG
- Obiektyw: 2.8 mm / F1.4
- Ilość pikseli: 4 MP
- Czułość: 0.003 Lux @ (F1.4, AGC ON), B/W: 0 Lux IR
- Oprogramowanie: iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central
- IR LED (zasięg 30 m)
- AWB, AGC, BLC, 3D DNR, DWDR, ROI
- Mechaniczny filtr podczerwieni ICR
- Obudowa: IP67
- Zasilanie: 12V DC lub PoE 802.3af
- Gwarancja: 36 miesięcy
| Waga | 995 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 170 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP |
| Standardy | 802.3af |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Minimalna czułość | 0.003 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kąt widzenia poziomy | 103 |
| Kąt widzenia pionowy | 55 |
| Wymiary | śr. 138.3 x 126.3 mm |
| Waga | 730 |
| Pozostałe parametry |
|
| Matryca | 1/3'' progressive scan CMOS, 4 MP |
| Obiektyw | 2.8 mm, F1.4 |
| Zasilanie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | System detekcji ruchu jest inteligentną funkcja, umożliwiająca uruchomienie zapisu nagrań wideo w momencie wykrycia obiektów poruszających się w obszarze pracy urządzenia. Dzięki temu maksymalnie skracamy czas przeglądania materiałów wideo oraz mamy do |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Brak danych |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |