Kamera 4MP DS-2CD2146G2-I(2.8m m)(C)
- Złącza: RJ-45
- Bezpieczeństwo:
- Alarm sabotażowy wideo, wyjątek (odłączenie sieci, konflikt adresów IP, nielegalne logowanie, pełny dysk twardy, błąd dysku twardego),
- Wykrywanie przekroczenia linii, wykrywanie wtargnięcia, wykrywanie wjazdu w region, wykrywanie wyjścia
- Protokoły sieciowe:
TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS
- Pełna specyfikacja
Kamera IP Hikvision DS-2CD2146G2-I to profesjonalne urządzenie do monitoringu o wysokiej jakości wizji i zaawansowanych możliwościach analityki obrazu. Sprawdzi się w sytuacjach, gdy potrzebne jest precyzyjne wykrywanie zmian w analizowanym przez kamerę obszarze i przekazanie natychmiastowej informacji w postaci alarmu.
Kamery o rozdzielczości 4 MP (2688×1520, oparte na przetworniku 1/3 CMOS) są doskonałym wyborem dla osób potrzebujących całodobową ochronę swojego obiektu. Dodatkowo urządzenie posiada wbudowany slot na kartę SD/ SDHC/ SDXC o pojemności do 256 GB.
W kamerze DS-2CD2146G2-I zastosowano stałoogniskowy obiektyw 2.8 mm, o kącie widzenia 103° w poziomie. Dodatkowo urządzenie ma 3-osiową regulację położenia.
Kamera IP Hikvision DS-2CD2146G2-I jest wykorzystywana zarówno w monitoringu wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Jej obudowa w klasie szczelności IP67 jest odporna na wszelkie warunki pogodowe (odporność na kurz, wodę, uderzenia). Dodatkowo kamera zamknięta jest we wzmocnionej obudowie IK10 tzw. wandaloodporna.
Wbudowany promiennik podczerwieni IR pozwala na uzyskanie dobrej jakości obrazu także w trudnych warunkach nocnych, bez oświetlenia.
- Przetwornik: 1/3, 4 MP Progressive Scan CMOS
- Rozdzielczość: 2688×1520
- Interfejs: Ethernet 10/100 Mbps
- Kompresja: H.265+, H.265, H,264+, H.264, MJPEG
- Obiektyw: 2.8 mm / F1.4
- Ilość pikseli: 4 MP
- Czułość: 0.003 Lux @ (F1.4, AGC ON), B/W: 0 Lux IR
- Oprogramowanie: iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central
- IR LED (zasięg 30 m)
- AWB, AGC, BLC, 3D DNR, ROI
- Mechaniczny filtr podczerwieni ICR
- Obudowa: IP67, IK10
- Zasilanie: 12V DC lub PoE 802.3af
- Gwarancja: 36 miesięcy
| Waga | 744 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 150 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS |
| Standardy | 802.3af |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Minimalna czułość | 0.003 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kąt widzenia poziomy | 103 |
| Kąt widzenia pionowy | 55 |
| Wymiary | śr. 121.4 x 92.2 mm |
| Waga | 580 |
| Matryca | 1/3'' progressive scan CMOS, 4 MP |
| Obiektyw | Ogniskowa: 2.8 mm F1.4 |
| Zasilanie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |