kalkulatory
Kalkulator LS-100KB-BL EMEA HB 6992C001
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Rodzaj: Biurowy
- Wyświetlacz (cyfry): 10-cyfrowy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
35,00 zł / szt
43,05 zł brutto
Kalkulator LS-100KB-BL EMEA HB 6992C001
Model LS-100KB jest wszechstronnym 10-cyfrowym kalkulatorem, który udostępnia wszystkie podstawowe funkcje. Jest wygodny w obsłudze i ma podwójne zasilanie bateryjne i słoneczne. Ma też funkcję pamięci sumy całkowitej oraz smukłą obudowę. Jest dostępny w różnych żywych kolorach. Wykonano go z poddanego recyklingowi plastiku oraz z pochodzącego z odnawialnych źródeł roślinnych biopolimeru o nazwie NuPlastiQ, dzięki czemu kalkulator jest ekologicznym rozwiązaniem. Ponadto kalkulator nie ma osłony wyświetlacza, dzięki czemu zawiera mniej plastiku.
- Wyprodukowano go z poddanego recyklingowi plastiku oraz pochodzącego z odnawialnych źródeł roślinnych biopolimeru o nazwie NuPlastiQ, dzięki czemu kalkulator jest ekologicznym rozwiązaniem. Ponadto brak osłony wyświetlacza przekłada się na mniejszą ilość plastiku.
- Podwójne zasilanie (słoneczne i bateryjne typu LS44) sprawia, że nigdy nie zabraknie w nim energii.
- Duży, 10-cyfrowy wyświetlacz oraz funkcja obliczania podatku sprawiają, że jest to wszechstronny kalkulator.
- Uniwersalna, dostępna w różnych żywych kolorach obudowa, która może uatrakcyjnić wnętrze domu lub biura - z płaskim wyświetlaczem i upraszczającymi obsługę przyciskami.
| Waga | 123 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 85 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Canon |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Rodzaj | Biurowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 10-cyfrowy |
| Wymiary | 118,5 x 83 x 22 mm |
| Waga | 90 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Bateria LR44 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |