kalkulatory
Kalkulator kieszonkowy LC110NR czarny
- Rodzaj: Kieszonkowy
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Wyświetlacz (cyfry): 8-cyfrowy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
12,60 zł / szt
15,50 zł brutto
Kalkulator kieszonkowy LC110NR ELEVEN to lekki, kompaktowy i poręczny model.
Idealny dla studentów, uczniów czy osób pracujących w biurze które potrzebują szybkich i podstawowych obliczeń.
Specyfikacja techniczna
| Producent | ELEVEN |
|---|---|
| Rodzaj | Kieszonkowy |
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 8-cyfrowy |
| Wymiary | Wysokość: 85 x szerokość: 58 x głębokość: 11 mm |
| Waga | 32 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Bateria słoneczna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 42 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 60 x 115 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |