kalkulatory
Kalkulator CX-32N
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Rodzaj: Drukujący
- Wyświetlacz (cyfry): 12-cyfrowy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
19,67 zł / szt
24,19 zł brutto
Kalkulator CX-32N
- 12-pozycyjny wyświetlacz
- Obliczanie podatku TAX
- Przeliczanie walut
- COST-SELL-MARGIN
- Klawisz zmiany znaku
- Określanie miejsc po przecinku
- Zaokrąglanie wyników
- 58 mm rolka papieru
- Prędkość druku 1,9 linii/sek.
- Metalowy uchwyt papieru
- Zasilacz AC
| Waga | 740 kg |
|---|---|
| Wymiary | 195 x 85 x 320 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Citizen |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Rodzaj | Drukujący |
| Wyświetlacz (cyfry) | 12-cyfrowy |
| Wymiary | 147 x 226 x 68 mm |
| Waga | 410 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |