kalkulatory
Kalkulator biurowy SDC444S czarny
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Wyświetlacz (cyfry): 12-cyfrowy
- Rodzaj: Biurowy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
32,20 zł / szt
39,61 zł brutto
Eleven SDC444S to zaawansowany kalkulator biurowy, który oferuje szybkie i dokładne obliczenia.
| Waga | 306 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 160 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ELEVEN |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 12-cyfrowy |
| Rodzaj | Biurowy |
| Wymiary | Wysokość 199 x szerokość 153 x głębokość 31 mm |
| Waga | 209 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Bateria słoneczna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |