kalkulatory
Kalkulator AS-2400 HB EMEA 4585B001
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Rodzaj: Biurowy
- Wyświetlacz (cyfry): 14-cyfrowy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
50,43 zł / szt
62,03 zł brutto
Canon AS-2400
Ten 14-cyfrowy, stylowy kalkulator nabiurkowy o zakrzywionej konstrukcji z istotnymi cechami proekologicznymi idealnie nadaje się dla organizacji i użytkowników indywidualnych.
| Waga | 254 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 140 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Canon |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Rodzaj | Biurowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 14-cyfrowy |
| Wymiary | 198 x 140 x 34 mm |
| Waga | 212 |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Bateria słoneczna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |