USB
Kabel USB C Fast Charge 2.4A MCE471 Czarny
- Rodzaj: Kabel
- Złącza #2: USB Typ C Męska
- Standard: USB 2.0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
5,71 zł / szt
7,02 zł brutto
Kabel USB C wspierający Fast Charge 2.4A Maclean Energy MCE471 czarny dł. 1m 5V/2.4A - przesył danych
Wysokiej jakości kabel USB-C Maclean Energy MCE471 umożliwiający ładowanie urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów, itp.) oraz transfer danych. Współpracuje z urządzeniami posiadającymi złącze USB typu C. Kabel wspiera technologię szybkiego ładowania Fast Charge 2,4A, a nylonowy oplot zapewnia zwiększoną elastyczność i wytrzymałość.
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 105 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maclean |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Złącza #2 | USB Typ C Męska |
| Standard | USB 2.0 |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Zastosowanie | Do smartfona |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB C Fast Charge 2.4A Maclean Energy MCE471 |
| Długość przewodu | 1 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |