video
Kabel typu USB C HDMI CALYX
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #1: USB Typ C Żeńska
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
67,30 zł / szt
82,78 zł brutto
Podłącz i wyświetl
- Adapter USB-C na HDMI to idealne akcesorium do pracy lub w domu. Umożliwia proste podłączenie wyświetlacza obsługującego HDMI do dowolnego urządzenia obsługującego wyjście wideo przez USB-C.
Treści w wysokiej rozdzielczości
- Możesz teraz oglądać swoje treści w rozdzielczości Full HD 1080p lub Ultra HD 4K lub wygodniej pracować na komputerze z dodatkowym monitorem. Adapter przesyła również dźwięk za pomocą wbudowanych głośników telewizora lub monitora lub podłączonego zestawu kina domowego.
Inteligentny projekt
- Wytrzymały, ekranowany kabel o długości 1,8 m z wysokiej jakości aluminiowymi wtyczkami jest bardzo łatwy w użyciu: wystarczy go podłączyć i można oglądać filmy lub rozpocząć pracę. Adapter Calyx po prostu przeniesie lub rozszerzy obraz wyświetlacza, bez konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania lub sterowników.
| Waga | 92 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 130 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | USB Typ C Żeńska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Wymiary |
|
| Waga | 66 |
| Pozostałe parametry | Cechy szczególne - 3840x2160@30Hz, 1920x1080@60Hz |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB-C na HDMI |
| Długość przewodu | 1800 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |