video
Kabel Premium HDMI 2m czarny
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #1: HDMI Typ A Męska
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
112,11 zł / szt
137,90 zł brutto
Kabel Premium HDMI 2m czarny
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 110 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Belkin |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Długość przewodu | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |