video
Kabel HDMI M/M v1.4 CCS 5m czarny
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #1: HDMI Typ A Męska
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
7,81 zł / szt
9,61 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lanberg |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 x 180 x 250 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |