sieciowe
Kabel FTP Kat.6 CU 305 m drut szary
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Sieciowy (LAN)
- Kategoria: CAT 6
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 15 w magazynie
568,98 zł / szt
699,85 zł brutto
Kabel FTP Kat.6 CU 305 m drut szary
- Kabel LAN kategorii 6 FTP (ekranowany)
- Żyły kabla wykonane z czystej miedzi (CU 100% miedzi)
- AWG 23 (4*2*0.57mm)
- Budowa żyły: pojedynczy drut
- Kolor: szary COOL GRAY 5C
- Nadruk licznika długości co każdy metr kabla
- Izolacja zewnętrzna PVC: 7.3mm
- Izolacja HDPE żyły: 1.17mm
- Praca do 250Mhz
- Zalecana średnica wtyku / prowadnicy dla przewodników w oplocie: 1.2 mm
- Opakowanie: karton
Parametry elektryczne (20 stopni):
- Rezystancja żyły (max.): 20 - 36Om / 305m
- Pojemność para-a-uziemienie: < 160PF / 100m
- Charakterystyka impedancji: < 100Om (+/- 15)
- Temperatura przechowywania i transportowania: 0 - 60 stopni
- Temperatura pracy: -20 - 75 stopni
- Odległość działania: 100m
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lanberg |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Sieciowy (LAN) |
| Kategoria | CAT 6 |
| Złącza #1 | Brak |
| Złącza #2 | Brak |
| Materiał przewodnika | Miedź - Cu |
| Skrętka | F/UTP |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 48,5 x 48,5 x 25 cm |
| Długość przewodu | 305 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 18000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 250 x 490 x 480 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |