złącza
Kabel Aruba 2920 0.5m Stacking Cable J9734A
- Wymiary:
32.79 x 40.59 x 4.29 cm
- Waga: 0.28
- Pozostałe parametry:
Długość - 0.5m
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
221,90 zł / szt
272,94 zł brutto
Kabel Aruba 2920 Stacking 9734A
Element różnicowy produktu (długi) Kabel do łączenia kaskadowego HPE 2920 0,5 m jest używany z 2-portowym modułem łączenia kaskadowego HPE 2920 w celu umożliwienia łączenia w stos przełączników serii HPE 2920.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hewlett Packard Enterprise |
|---|---|
| Wymiary | 32.79 x 40.59 x 4.29 cm |
| Waga | 0.28 |
| Pozostałe parametry | Długość - 0.5m |
| Akcesoria w zestawie | Kabel |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia |
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 330 x 410 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |