video
Kabel 8K DisplayPort AOC Premium 30m
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #2: DisplayPort Męska
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
204,29 zł / szt
251,28 zł brutto
Kabel 8K DisplayPort AOC Premium 30m
- Aktywne kable optyczne (AOC) wykorzystują technologię światłowodową do przesyłania cyfrowego sygnału wideo. Oznacza to, że sygnał może być przenoszony znacznie dalej niż w przypadku tradycyjnego kabla miedzianego (do 100 m) i zmniejsza ryzyko zakłóceń EMI/RFI. Kable DisplayPort AOC mają również wewnątrz dedykowane miedziane przewody zasilające, więc nie jest wymagany zewnętrzny zasilacz.
- Kabel DisplayPort AOC wykorzystuje technologię światłowodową - zmniejsza ryzyko EMI/RFI w środowiskach o wysokich zakłóceniach.
- Wytrzymały, wyjątkowo cienki kabel najwyższej jakości ze stylowymi metalowymi złączami.
- Mniejsza średnica kabla w porównaniu do tradycyjnych miedzianych kabli DP.
- Obsługuje rozdzielczości 8K UHD przy 60 Hz.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | DisplayPort Męska |
| Złącza #1 | DisplayPort Męska |
| Wymiary | Średnica: 4,5 mm |
| Długość przewodu | 30 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 930 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 220 x 210 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |