USB
Kabel 4-in-1 USB 1.5M
- Złącza #1: USB Typ C Męska
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #2: USB Typ C Męska
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
14,50 zł / szt
17,84 zł brutto
Kabel 4-in-1 USB 1.5M
- Kabel USB do ładowania ze złączami 8-stykowymi, USB typu C i Micro USB
- Odpowiedni do użytku zarówno ze standardowymi ładowarkami USB, jak i ładowarkami typu C
- Umożliwia ładowanie do 3 smartfonów jednocześnie
- Wysokiej jakości, miękka w dotyku silikonowa powłoka i metalowe złącza
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | USB Typ C Męska |
| Standard | USB 2.0 |
| Rodzaj | Rozdzielacz |
| Pozostałe parametry | Wydajność ładowania: maksymalnie 5 V / 2,1 A |
| Długość przewodu | 1.5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Grafitowy |
| Waga | 134 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 140 x 160 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |