Joystick TCA Quadrant Boeing Ed Xbox X5/PC
- Force feedback: Nie
- Wibracje: Nie
- D-pad: Nie
- Pełna specyfikacja
Joystick TCA Quadrant Boeing Ed Xbox X5/PC
POCZUJ SIĘ JAK MARZENIE
TCA Quadrant Boeing Edition to system lotniczy oficjalnie licencjonowany zarówno przez Boeinga, jak i Xbox, dla Xbox One i Xbox Series X|S. Jest również kompatybilny z komputerem PC. TCA Boeing Edition, nowa flagowa gama lotnictwa cywilnego firmy Thrustmaster, to linia produktów umożliwiających wprowadzenie najnowocześniejszych nowych funkcji z myślą o ściśle określonym celu: odtworzenie różnych elementów sterujących, kinematyki lotu i wrażeń doświadczanych przez prawdziwych pilotów Boeinga za sterami samolot pasażerski Boeinga.
WYMIENNE DŹWIGNIE
Wszystkie dźwignie kwadrantu przepustnicy (4 w zestawie) można zamienić, co pozwala na lot oburęczny dzięki możliwości ustawienia dźwigni hamulca prędkości i klap w wybranej przez użytkownika pozycji.
ZREALIZOWANE POCZUCIE LINIOWEGO OPORU BOEING
TCA Quadrant Boeing Edition, zainspirowany prawdziwymi wrażeniami z prawdziwego kwadrantu przepustnicy Boeing Dreamliner, odtwarza rzeczywistą siłę oporu odczuwaną przez pilotów podczas przesuwania dźwigni ciągu w górę lub w dół.
AUTOPILOT BOEINGA
TCA Quadrant Boeing Edition zawiera kultową funkcję autopilota Boeinga, która zapewnia realistyczne sterowanie wysokością, prędkością i kursem samolotu. Projekt i działanie tego pokrętła zostały również zainspirowane prawdziwym kwadrantem przepustnicy Boeing Dreamliner.
TECHNOLOGIA MAGNETYCZNA
TCA Quadrant Boeing Edition wykorzystuje opatentowaną technologię magnetyczną HEART, zapewniającą chirurgiczną precyzję (rozdzielczość 16-bitowa) na każdej z 3 osi kwadrantu przepustnicy.
| Waga | 1230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 210 x 255 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thrustmaster |
|---|---|
| Force feedback | Nie |
| Wibracje | Nie |
| D-pad | Nie |
| Dźwignia przepustnicy | Tak |
| Pedały steru | Nie |
| Hat-switch | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | Xbox |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |