Teraz moc jest w Twoich rękach: Sol-R 6 Throttle to pewna kontrola nad ciągiem silników i elementami sterującymi! Ta przepustnica z 80-milimetrowym zakresem ruchu zawiera 4-pozycyjny układ regulowanej zapadki.
WSZECHSTRONNA PRZEPUSTNICA
Sol-R 6 Throttle to przepustnica, która umożliwia lepsze sterowanie ciągiem silników w symulatorach kosmicznych i lotniczych (wojskowych i cywilnych). Liczne przyciski sprawiają, że nie musisz odrywać dłoni od głównych elementów sterujących. Ta przepustnica uzupełni Twoje stanowisko, zapewniając lepszą kontrolę i większy realizm.
TECHNOLOGIA S.M.A.R.T.
Doceń 80-milimetrowy zakres ruchu z zaawansowaną technologią S.M.A.R.T. (Sliding Motion Advanced Rail Tracks), zapewniającą płynny, precyzyjny i wygodny przesuw dla optymalnego sterowania ciągiem silników. Cztery dostępne położenia zapadki (brak, 50%, dopalacz na 80%, podwójna zapadka) pozwalają ją skonfigurować zgodnie z rodzajem pilotowanego samolotu.
DODATKOWE ELEMENTY STERUJĄCE
Liczne elementy sterujące (4 przyciski, 2 czteropozycyjne przełączniki grzybkowe, 1 ośmiopozycyjny przełącznik widoku, 1 pokrętło kciukowe, 1 minidrążek) pozwalają przypisać nawet 14 dodatkowych czynności. Wbudowany ster kierunku o kącie 15° z automatycznym środkowaniem ułatwia sterowanie trajektorią lotu. Sol-R 6 Throttle pozwala zwiększyć liczbę łatwo dostępnych elementów sterujących, uzupełniając możliwości joysticka. Teraz moc jest w Twoich rękach!
| Waga | 1400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 230 x 160 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thrustmaster |
|---|---|
| Force feedback | Nie |
| Wibracje | Nie |
| D-pad | Nie |
| Dźwignia przepustnicy | Tak |
| Hat-switch | Tak |
| Pedały steru | Nie |
| Wymiary | 170 x 205 x 125 mm |
| Waga | 670 |
| Liczba przycisków | 4 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB-C |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PC |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |