chodziki/jeździki
Jeździk rowerek niebiesko-żółty
- Nr katalogowy:
07194
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
24,00 zł / szt
29,52 zł brutto
Jeździk rowerek niebiesko-żółty
Kolorowy rowerek biegowy dla dzieci do 3 lat. Stabilny, wykonany z wysokiej jakości plastiku, bardzo bezpieczny.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Nr katalogowy | 07194 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Jeździk |
| Wymiary | 34 x 19,5 x 48 cm |
| Waga | 0.884 |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Waga | 435 kg |
|---|---|
| Wymiary | 210 x 480 x 360 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |