rowerki i jeździki
Jeździk Cozy Coupe Bluey
- Obciążenie (maks.): 22.68
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
326,00 zł / szt
400,98 zł brutto
Ożyw radość z Bluey dzięki Little Tikes Bluey Grannies Car Coupe! Ta urocza wariacja na temat klasycznego Cozy Coupe, zainspirowana ukochanym odcinkiem "Babcie", zawiera zabawne naklejki o tematyce Bluey i ekscytujące interaktywne elementy.
Dzieci mogą trąbić klaksonem, aby usłyszeć dziewięć różnych dźwięków z serialu i cieszyć się pomysłową zabawą z dołączonymi okularami babci i puszką fasolki po bretońsku, co jest ukłonem w stronę ulubionej przekąski Blueya. Idealny do przygód w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu, ten jeździk oferuje godziny aktywnej zabawy i kreatywnego opowiadania historii.
Przygotuj się na chichot i zabawę w stylu babci z Bluey Grannies Car Coupe!
| Waga | 8500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 390 x 730 x 425 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Little Tikes |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 22.68 |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 641077-M8 |
| Obszar | Sport |
| Rodzaj | Jeździki |
| Liczba kół | 4 |
| Marka | Bluey |
| Wymiary | 74,93 x 41,91 x 85.09 cm |
| Waga | 7.82 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Bateria AG13 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Fioletowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |