pojazdy
Jeep Wrangler Straż pożarna z modułem
- Bezpieczeństwo:
- Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy.
- Niebezpieczeństwo zadławienia się z powodu małych, łatwych do połknięcia części.
- Zużyte baterie należy niezwłocznie zutylizować.
- Nowe i zużyte baterie należy prze
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
175,45 zł / szt
215,80 zł brutto
BRUDER 02528 JEEP WRANGLER STRAŻ POŻARNA Z FIGURKĄ
Zabawka posiada:
- Gumowy, miękki, profilowany bieżnik,
- Terenowe zawieszenie,
- Skrętną przednią oś poruszaną dzięki kierownicy,
- Otwierane drzwi kabiny kierowcy oraz pasażerów (z przodu i z tyłu),
- Otwieraną maskę silnika,
- Otwierane tylne drzwi i podnoszona tylna szybka,
- Zdejmowalny dach,
- Moduł świetlno-dźwiękowy,
- Figurkę strażaka,
- Pasują do niej wszystkie figurki z serii bWorld
| Waga | 1158 kg |
|---|---|
| Wymiary | 195 x 175 x 500 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | BRUDER |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | BR-02528 |
| Rodzaj | Samochody |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Skala | 1:16 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 32.8 x 14.4 x 16.2 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |