Jednostka rozszerzająca DX517
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 5°C do 40°C (40°F do 104°F)
- Temperatura przechowywania: -10°C do 70°C (15°F do 155°F)
- Wilgotność względna: 5% do 95% RH
- Maks. liczba dysków: 5
- Liczba wentylatorów: 2
- Pełna specyfikacja
Jednostka rozszerzająca DX517
Bezproblemowe rozszerzanie pojemności dla rozwiązań Synology DiskStation podczas pracy.
5-kieszeniowe rozszerzenie 3,5"/2,5" SATA
Łatwe dodawanie 5 dodatkowych kieszeni dysków do urządzeń Synology DiskStation. Obsługujące dyski 2,5" i 3,5" SATA urządzenie DX517 to elastyczne rozwiązanie obsługujące rozbudowę wolumenów w czasie pracy oraz pełniące funkcję lokalnego miejsca docelowego kopii zapasowych.
Rozszerzanie dysków sieciowych
Zarządzane przy użyciu narzędzia DiskStation Manager na hostującym serwerze NAS dodatkowe kieszenie urządzenia DX517 są gotowe do użytku natychmiast po podłączeniu. Rozbudowa woluminów podczas pracy sprawia, że pamięć i usługi na hoście nie są przerywane podczas rozbudowy wolumenów.
Możliwość wymiany dysków podczas pracy (hot-swap)
Kieszenie dysków urządzenia DX517 umożliwiają łatwą instalację i wymianę dysków bez wyłączania systemu. Konstrukcja kieszeni dysków eliminująca konieczność stosowania wkrętów skraca czas wymagany do skonfigurowania systemu.
Specjalne rozwiązanie do obsługi lokalnych kopii zapasowych
Jednostka Synology DX517 może pełnić funkcję rozwiązania do obsługi lokalnych kopii zapasowych dla serwera Synology DiskStation. Jednostka DX517 pracująca jako osobny wolumen może stanowić doskonałe rozwiązanie do obsługi kopii zapasowych dla lokalnych dysków twardych, gwarantując bezpieczeństwo w razie awarii systemu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Synology |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Maks. liczba dysków | 5 |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wymiary | 157 x 248 x 233 mm |
| Waga | 3.91 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pasuje do | Obsługa tworzenia wolumenów na różnych jednostkach:
|
| Maks. pojemność dysków | 80 |
| Gniazda we/wy | 1 x eSATA |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Wentylator | 8 cm |
| RAID | Tak |
| Obudowa | Desktop |
| Typ dysku | HDD |
| Interfejs dysku | SATA |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Waga | 4600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 330 x 340 x 380 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |