Inteligentne źródło światła LED LB1 Biała
- Pobór mocy: 8
- Wymiary:
60 x 109 mm
- Pozostałe parametry:
- Wi-Fi802.11 b/g/n @ 2.4GHz
- Żywotność 15000 godzin
- Pełna specyfikacja
LB1-Biała
Przyciemnialna Żarówka LED Wi-Fi
Żarówki EZVIZ LB1-Biała współpracują z systemami Alexa i Asystent Google, dzięki czemu można włączać i wyłączać oświetlenie, a także przyciemniać je i rozjaśniać, używając jedynie głosu. A kiedy jesteś poza domem, za pomocą aplikacji EZVIZ możesz zdalnie sterować oświetleniem.
- Wi-Fi 2,4 GHz
- Zdalne sterowanie przy użyciu aplikacji
- Bez konieczności stosowania koncentratora
- Harmonogram i zegar
- Sterowanie głosowe za pośrednictwem systemów Asystent Google i Alexa
- Regulowana Jasność 806 lumenów
- Ciepłe światło 2700 K
- Oszczędność energii
Rozjaśnienie i przyciemnienie oświetlenia zależnie od potrzeb.
Komfortowe warunki oświetleniowe w twoich rękach. Rozjaśnij lampę do czytania i przyciemnij ją, kiedy idziesz spać.
Personalizuj scenę
Wybierz jeden z czterech gotowych trybów oświetlenia, dopasowany do codziennych czynności lub aktualnego nastroju. Możesz nawet wprowadzić swoje własne ustawienia sceny.
Ustaw wygodne harmonogramy
Ustaw automatyczne włączanie i wyłączanie oświetlenia o konkretnych porach dnia.
- 07:00 Budzenie
- 18:30 Powrót do domu
- 22:00 Czas spać
Sterowanie z dowolnego miejsca.
Aplikacja EZVIZ pozwala włączyć światło na ganku, kiedy wracasz do domu lub z biura sprawdzić, czy nie zapomniałeś wyłączyć oświetlenia.
Sterowanie głosowe oświetleniem.
Masz zajęte ręce? To żaden problem! Poproś Alexę lub Asystenta Google o wyłączenie lub włączenie światła bądź jego przyciemnienie.
Nadzwyczajna łatwość montażu.
Żarówkę LB1 EZVIZ zainstalujesz tak samo, jak każdą inną. Po instalacji pobierz aplikację EZVIZ i sparuj ją z systemem Alexa lub Google Home.
Specyfikacja techniczna
| Producent | EZVIZ |
|---|---|
| Pobór mocy | 8 |
| Wymiary | 60 x 109 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Temperatura barwowa | 2700 |
| Strumień świetlny | 806 |
| Gwint | E27 |
| Barwa światła | biała ciepła |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj diod | LED |
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 60 x 120 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |