listwy zasilające
Inteligentna listwa Tuya 4xFR 2xUSB-A 1xUSB-C Czarna
- Pozostałe porty we/wy: 1 x USB Type C
- Liczba gniazd typu E: 4
- Włącznik: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
256,53 zł / szt
315,53 zł brutto
Inteligentna listwa zasilająca z ładowarką USB, 4 gniazda, czarna
- Szybka i łatwa instalacja
- Współpracuje z bezpłatną aplikacją Tuya SmartLife: osobistym centrum sterowania inteligentnym domem
- Łatwo włączaj swoje urządzenia z dowolnego miejsca na świecie, aby na przykład sprawiać wrażenie, że ktoś jest w domu
- 4-gniazdowa inteligentna listwa zasilająca z portami ładowania USB
- Działa za pośrednictwem platformy smarthome Tuya - łatwe inteligentne sterowanie za pomocą aplikacji SmartLife
- Uniwersalność: Może być osadzona w dowolnym istniejącym rozwiązaniu inteligentnego domu opartym na Tuya i łączona z dowolnymi innymi produktami kompatybilnymi z Tuya
- Sterowanie głosowe: Współpracuje z Amazon Alexa i Google Assistant
- Zaprogramuj inteligentne gniazdo, aby automatycznie włączało lub wyłączało podłączone urządzenie
- Wszystkie 4 gniazda i porty USB (wspólnie) mogą być indywidualnie zarządzane i programowane
- Praktyczne porty USB do ładowania (typu A i typu C)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Pozostałe porty we/wy | 1 x USB Type C |
| Liczba gniazd typu E | 4 |
| Włącznik | Nie |
| Wymiary | 294 x 57 x 42 mm |
| Waga | 0.56 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 1.5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 645 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 95 x 330 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |