Inhalator mobilny ORO-MESH
- Produkt na baterie: Tak
- Baterie w zestawie: Tak
- Wskaźnik MMAD / MMD: 1.53
- Pełna specyfikacja
Przenośny inhalator membranowy OROMED model ORO-MESH
- Technologia membranowa.
- Bardzo cicha praca.
- Przenośne, bardzo lekkie urządzenie 98 gram ( bez baterii ).
- Duża objętość leku ( maksymalnie ok. 8 ml )
- Niska szczątkowa objętość leku ( min. 0,5 ml )
- Wielkość cząstek MMAD 1,53 m.
- Frakcja respirabilna (0,55 m) 95% 0,3%.
- Długi czas nebulizacji: około 30 minut.
- Szybkość nebulizacji >0,25 ml/min.
- Dzięki funkcji samooczyszczenia membrana nie zapycha się.
- Długie działanie urządzenia na bateriach (do 3 godzin przy ciągłym użyciu)
- Wykrywanie małej ilości leku lub jego braku.
- Zasilanie: 2 x bateria AA lub z zasilacza sieciowego ( wymaga osobnego zakupu )
UWAGA !
W inhalatorze OROMED ORO-MESH można stosować tylko leki przeznaczone do inhalacji w inhalatorach ultradźwiękowych/siateczkowych. Takie informacje znajdują się w ulotkach leków. Przed zastosowaniem należy się z nią zapoznać. Nie wolno stosować substancji o dużej gęstości (oleistych i produktów na bazie olejów oraz roztworów, które zawierają tłuste lub zawieszone cząstki). Nie należy stosować preparatu Nebu-dose hialuronic oraz Nebu-dose plus, ponieważ roztwory ten wykazuje optymalne działanie tylko przy użyciu inhalatorów pneumatyczno-tłokowych, w związku z czym mogą wystąpić problemy w przypadku stosowania z innym typem inhalatora.
- Załączone akcesoria: maska inhalacyjna dla dzieci, maska inhalacyjna dla dorosłych, ustnik, baterie, futerał.
- Gwarancja: 24 miesiące
- Wyrób medyczny.
| Waga | 357 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 155 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ORO-MED |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wskaźnik MMAD / MMD | 1.53 |
| Nebulizacja | 0.25 |
| Wymiary | 10 x 3,5 x 3,5 cm |
| Waga | 98 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Ważne | Produkt sprzedawany bez zasilacza, zasilacz należy kupić osobno. |
| Typ | Inhalator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |