koncentratory USB
HUB USB3.2 Gen1, 7x USB-A, 7xON/OFF, czarny
- Standard: USB 2.0
- Liczba portów: 7
- Rodzaj: Aktywny
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
85,02 zł / szt
104,57 zł brutto
Ten hub USB to nie tylko prosty rozdzielacz. Dzięki indywidualnie przełączanym portom i licznym funkcjom ochronnym, oferuje maksymalną kontrolę i bezpieczeństwo. Dzięki portom danych USB 3.2 Gen 1 można cieszyć się błyskawicznie szybkim transferem danych do 5 Gbit/s. Idealny do dużych plików, filmów w wysokiej rozdzielczości i wymagających aplikacji. Dodatkowo, każdy port wyposażony jest w własny przełącznik on/off, co pozwala na selektywne aktywowanie lub dezaktywowanie pojedynczych urządzeń bez wpływu na inne. Wskaźnik LED pokazuje status każdego portu na pierwszy rzut oka. Dołączony zasilacz 5 V/3,5 A (17,5 W) zapewnia stabilne zasilanie nawet dla wymagających urządzeń.
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Standard | USB 2.0 |
| Liczba portów | 7 |
| Rodzaj | Aktywny |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Wymiary | Wysokość: 175 x Szerokość: 45 x Długość: 20 mm |
| Waga | 0.11 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 140 x 225 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |