koncentratory USB
Hub USB-C PD HDMI USB 3.1
- Liczba portów: 3
- Rodzaj: Pasywny
- Ładowanie urządzeń: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
39,48 zł / szt
48,56 zł brutto
Wieloportowy adapter USB typu C 3w1 (HUB USB + HDMI + PD)
- 3-w-1: 3-portowy koncentrator USB, 4K HDMI i USB Type-C PD
- Transfer danych Superspeed USB 3.1 Gen 1 (5 Gb/s) przez koncentrator USB
- Plug & Play
- Port USB 3.1 pierwszej generacji (5 Gb/s)
- Port HDMI z obsługą UHD 4K
- Port zasilania USB typu C o mocy 87 W
- Trwała metalowa obudowa w stylu premium
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Liczba portów | 3 |
| Rodzaj | Pasywny |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Porty | 1 x USB Type C Męska |
| Wymiary | 62 x 28 x 10 mm |
| Waga | 25 |
| Pozostałe parametry | Długość kabla: 12 cm |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 49 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 80 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |